Logo

 

 Local Delivery הירשם לתוכנית

1. היכנס אל Seller Central. 

2. נווט אל Settings ‍‏Shipping Settings

3. בשלב זה תראה באנר לרישום בחלק העליון של המסך כדי לאפשר Local Delivery עבור תבניות המשלוח הקיימות שלך. לחץ על "I acknowledge" ולאחר מכן על Enroll Now.


4. תופיע הודעה מוקפצת לעדכון תבניות המשלוח שלך. תוכל לבחור עדכון ידני (Manually) של תבניות המשלוח שלך אחת אחת, או Update Allהערה: עדכון כל תבניות המשלוח הקיימות באופן אוטומטי מאפשרת Local Delivery עבור כל התבניות הקיימות. יחידות ה-SKU שהוקצו לתבניות אלה יירשמו באופן אוטומטי Local Delivery. תוכל לסקור ולערוך את זמני ההעברה ואת עמלות המשלוח בשלב מאוחר יותר. מידע נוסף

כדי להפעיל/להשבית Local Delivery, ניתן לערוך את תבניות המשלוח על-ידי סימון וביטול סימון של תיבת הסימון ‚Local Delivery‘ תחת המקטע ‚ישראל‘. 


לאחר שנרשמת בהצלחה, תוכל לראות את התג  Local Delivery  בתבניות המשלוח שלך תחת המקטע ‚ישראל‘.

שאלות נפוצות

1. האם עליי לפתוח חשבון מוכר חדש רק לישראל?
לא. אינך חייב לפתוח חשבון מוכר חדש עבור תוכנית Local Delivery. תוכל פשוט להשתמש בחשבון המוכר הקיים שלך בארה"ב ולהירשם.

2. איזה זמן הובלה ואילו דמי משלוח יש להגדיר עבור ישראל?
לאחר ההרשמה לתוכנית Local Delivery, תתבקש להציע זמן הובלה של יומיים עד שלושה ימים או שלושה עד חמישה ימים בתוך ישראל. תוכל להגדיר דמי משלוח לפי ספק שירותי המשלוח שתבחר. הלקוחות נוטים יותר לקנות מוצרים המציעים משלוח בחינם. כדי להציע משלוח בחינם עבור המוצרים שלך, הגדר את דמי המשלוח שלך ל-$0.00.
 
3. אני מוכר כיום רק דרך Fulfillment by Amazon ((FBA. מי יממש את ההזמנות עבור תוכנית זו?
תוכנית זו מיועדת למוכרים במסגרת Seller Fulfillment. כלומר, אתה המוכר ואתה מממש את ההזמנות בעצמך. אם אתה משתמש ב-FBA בארה"ב, ייתכן שתוכל למכור את מוצרי FBA שלך ללקוחות ישראליים, אבל הלקוחות יצטרכו לייבא אותם מארה"ב לישראל, תהליך שעשוי להימשך זמן רב יותר ולעלות יותר כסף. לקוחות בישראל יכולים לקבל את המוצר מהר יותר, עם משלוח זול יותר וללא הטרחה של העברת המוצר במכס, אם הם קונים את אותו המוצר מתוך מלאי הנמצא בישראל.
 
4. איך אוכל להשתמש ב-FBA וב-Seller Fulfillment עבור אותו מוצר בו-זמנית?
דרושים לך שני רישומים עם שני SKU נפרדים כדי למכור דרך FBA ו-Seller Fulfillment. אם אתה מוכר דרך FBA בלבד וברצונך להתחיל למכור דרך Seller Fulfillment by, עליך ליצור רישום חדש. קיימות שתי שיטות לרישום מוצרים: הוספת מוצר ו-תבניות קובץ מלאי. שים לב שעליך לציין מימוש על-ידי מוכר בתור ערוץ המימוש בעת יצירת רישום חדש. באפשרותך לבחור "אני רוצה לשלוח פריט זה בעצמי ללקוח אם הוא נמכר" אם אתה יוצר רישומים חדשים דרך הוספת מוצר. אם אתה משתמש בתבניות קובץ מלאי, זכור להשאיר את העמודה מזהה מרכז מימוש ריקה. למידע נוסף.
 
5. מהו תאריך המסירה המשוער (EDD) שאני יכול להציע עבור מוצרים (ASINs) הרשומים בתוכנית Local Delivery? 
תאריך המסירה המשוער (EDD) מחושב לפי משך הזמן הדרוש לשליחת המוצר (זמן טיפול) ומשך הזמן להובלה. לדוגמה, אם אתה מציע זמן טיפול של יום אחד וזמן הובלה של יומיים עד שלושה ימים למשלוח בתוך ישראל, תאריך ה-EDD המוצג בדף פרטי המוצר למסירה בישראל הוא שלושה עד ארבעה ימים. למידע נוסף.

6. מהן העמלות ש-Amazon גובה על המכירה ללקוחות בישראל?
לוח העמלות הקיים של Amazon חל על המכירה. לקבלת מידע נוסף, עיין בדף לוח העמלות של Amazon.
 
7. איך אוכל להגדיר את מוצרי ה-Seller Fulfillment שלי יהיו זמינים ללקוחות בישראל בלבד?
כיום, הגדרות המשלוח שלך חייבות לכלול מיקומים בארה"ב. כלומר, כל המוצרים שלך ב-Amazon.com למימוש על-ידי הסוחר חייבים גם לתמוך במשלוח לארה"ב בנוסף לישראל.
 
8. האם Amazon תגבה עמלות משלוח כשאני מממש את המוצרים?
מדובר במצב דומה לתהליך הקיים עבור מוצרי Seller Fulfillment. כשהקונה רוכש את המוצרים שלך, Amazon מחילה את תעריפי המשלוח שקבעת בהגדרות המשלוח. הסכום שייגבה יועבר אליך באמצעות תהליך התשלום הקיים. 

9. איזה מטבע אוכל לרשום למכירה ללקוחות בישראל ובאיזה מטבע אקבל תשלום?
כיום, ניתן לרשום דולר אמריקני בלבד. הפעלת המשלוחים בישראל אינה משנה את צורת התשלום הנוכחית והמטבע שנבחר. ניתן לבצע תשלומים במטבע המקומי בלבד של המדינה או האזור שבהם נמצא חשבון הבנק. לדוגמה, אם הבנק שלך נמצא בארה"ב, ניתן לבצע תשלומים בדולר אמריקני בלבד אפילו אם חשבון הבנק שלך מסוגל לקבל הפקדות ביותר ממטבע אחד. למידע נוסף.

10. האם עליי להשתמש בחשבונית שונה עבור מכירות בישראל?
אתה אחראי להנפקת חשבוניות ללקוחות. מומלץ לפנות ליועצי המס שלך אם יש לך שאלות נוספות.
 
11. איך אוכל להדפיס את תוויות המשלוח?
כדי להדפיס תוויות משלוח, בחר את הכרטיסייה Orders ולאחר מכן בחר את האפשרות הנפתחת Manage Orders. התייעץ עם מוביל שלך כדי לוודא שהתוויות שלך עומדות בקריטריונים למסירה הולמת.

12. האם Amazon תטפל בזיכויים ובהחזרות מוצרים עבור מכירות שבוצעו בישראל ושאני מימשתי?
בניגוד ל-FBA, במסגרת Seller Fulfillment, אתה אחראי לזיכויים ולהחזרות מוצרים לפי מדיניות ההחזרות שלנו.
 
13. איך אוכל לנהל החזרות מוצרים?
באפשרותך להגדיר את העדפות ההחזרה שלך לפי התהליך הבא. באפשרותך לעשות אחד מהדברים הבאים:
  • לסקור החזרות לאישור ידני שלך.
  • להפוך את האישור של בקשות החזרה לאוטומטי.
  • לתת ל-Amazon לאשר עבורך את כל הבקשות באופן אוטומטי.
לקבלת מידע נוסף, עיין בדף העזרה ניהול החזרות. אם ברצונך להוסיף כתובת החזרה בישראל, בחר Settings מחשבון המוכר שלך, לחץ על Return Settings, ולאחר מכן עבור אל Return Address Settings כדי להוסיף את הכתובת בישראל.

14. אין לי אפשרות להתאים אישית את הגדרות המשלוח שלי לפי מדינה, מה אוכל לעשות?
כדי להתאים אישית את הגדרות המשלוח לפי מדינה, דרוש לך חשבון מכירה מקצועי ועליך לעבור להגדרות המשלוח החדשות. למידע נוסף.

15. אני לא רואה את הבאנר להרשמה לתוכנית ה-Local Delivery, כיצד ניתן להצטרף?
תנאים הכרחיים לתוכנית ה-Local Delivery הם החזקת מלאי זמין למילוי הזמנות והמצאות כתובת שילוח בישראל. אתה יכול להצטרף לתוכנית Local Delivery על ידי רישום כאן. אנו נשלח אליך מייל עם הצעדים הבאים.

© 2019 Amazon.com, Inc. or its affiliates. All rights reserved. Amazon, Amazon.com and the Amazon.com logo are registered trademarks of Amazon.com Services, Inc. or its affiliates.


Amazon.com 410 Terry Avenue North, Seattle, WA 98109-5210.